logo
dollar
euro

У Миргороді до кінця вересня проведуть чотири фестивалі

11:53 16.12.2019 eye 1084
У Миргороді до кінця вересня проведуть чотири фестивалі

З тих пір, як 6 вересня 2011 року Миргород отримав статус міста-курорту державного значення, тут прикладають певні зусилля, щоб зробити його більш привабливим для туристів.

Зокрема, у місті проводиться багато фестивалів. Зокрема, вже третій поспіль Фестиваль народної творчості «МиргородФест» гримить щосуботи вечірньої пори протягом усього літа на центральній площі міста. Там  художні колективи міста, а іноді й заїжджі митці,  показують свою майстерність.

Черговий найближчий фестиваль  відбудеться 17 серпня, а у вересні їх буде аж три. 17 серпня в місті проводитиметься фестиваль-конкурс на звання «Найкращий творчий колектив Миргородщини». Він відкриється  о 18.00 годині у Медичному реабілітаційному центрі «Миргород» МВС України.

Із  19 по 21 вересня 2013 року в Палаці культури ПрАТ ЛОЗ «Миргородкурорт» відбудеться вже традиційний фестиваль сучасного українського романсу «Осіннє рандеву». Фестиваль започаткований  1990-го року і в ньому зазвичай беруть участь відомі майстри романсу. А молоді співаки з усієї України, Білорусі, Молдови та Росії змагаються за перемогу в конкурсі, який проводиться в рамках фестивалю.

Фестиваль ковальського мистецтва збиратиме учасників і гостей на березі річки Хорол 21 і 22 вересня.

Свято справжніх гурманів , ІІІ-й гастрономічний фестиваль «Свято Миргородської свині», проходитиме у на центральній площі Миргорода з 28 по 29 вересня 2013 року. Започаткований він у рік 70-річчя виведення породи свиней «Миргородська ряба». І вже став знаменитим не тільки на Полтавщині. На фестиваль з’їжджаються гості  з Києва, Дніпропетровська, Харкова, Донецька, Львова, Рівного, з країн ближнього та дальнього зарубіжжя. Програма фестивалю насичена гастрономічними розвагами : кулінарне шоу , майстер-класи з приготування страв із свинини, конкурси  «найкращий салоїд» та «найспритніший м’ясоїд», перегони поросят тощо.


Наверхнаверх