logo
dollar
euro

У Полтаві будівельне підприємство не сплатило понад 2 млн. грн. податків

22:22 21.01.2018 eye 352
У Полтаві будівельне підприємство не сплатило понад 2 млн. грн. податків

Прокуратурою області направлено до Ленінського районного суду Полтави обвинувальний акт стосовно керівника одного з підприємств обласного центру, що займається будівельними роботами, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.212, ч.1 ст.366 та ч.4 ст.358 КК України (ухилення від сплати податків, службове підроблення та використання підроблених документів).

Досудовим розслідуванням, яке проводилось слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС в області за процесуального керівництва прокуратури, встановлено, що за вказівкою очільника підприємства в документах відображалось виконання будівельних робіт трьома підрядними організаціями. Насправді вони  фактично роботи не виконували, оскільки були фіктивними. Унаслідок таких дій до державного бюджету не надійшло понад 2 млн. грн. податків. Про це  поінформував начальник відділу нагляду за додержанням законів органами фіскальної служби прокуратури області Сергій Остапенко.

Наразі на суму, несплачену до бюджету,  прокуратурою заявлено цивільний позов.  На кошти підприємства, які знаходяться на банківських рахунках, накладено арешт.

Суд має надати належну оцінку діям керівника підприємства та вирішити питання про відшкодування завданих державі збитків.


Автор: За інформацією прес-служби обласної прокуратури
Наверхнаверх