logo
dollar
euro

На Полтавщині з розмахом браконьєрили рибінспектори та їхні громадські помічники

19:25 20.08.2015 eye 731

Браконьєри – 35-річний провідний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів та його 37-річний громадський інспектор рибоохорони – були затримані працівниками водної міліції Кременчуцького міського відділу на території національного природного парку Нижньо-Сульський в межах Сулинського ландшафтного заповідника.

Незаконний улов, виявлений правоохоронцями становив близько 377 кілограм на загальну суму 160 тисяч гривень. У браконьєрів вилучено також 17 риболовецьких сіток та моторний човен.

Слідчими також проведено 15 санкціонованих обшуків у керівництва та інспекторів рибоохорони, під час яких вилучено ряд човнів без документів, човнові двигуни, заборонені знаряддя лову, 15 кілометрів риболовецьких сіток різних видів та електровудки, а також вилучені документи, що підтверджують незаконну діяльність підрозділу.

За фактом розпочато ряд кримінальних проваджень за статтею 364-1 Кримінального кодексу України (зловживання повноваженнями службовоюособою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) та статтею 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

Під час проведення операції "Нерест" працівники міліції виявили незаконну діяльність рибоохорони. Про це повідомив Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області. Працювала організована група з числа рибінспекторів та їх громадських помічників. Вони займалися незаконним виловом риби, яку в подальшому реалізовували у Полтавській та інших областях. Середній дохід зловмисників склав понад 4 мільйони гривень.


Автор: За інформацією Кременчуцького МВ УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх