logo
dollar
euro

На Полтавщині виявили саморобний вибуховий пристрій, який міг вибухнути у будь-яку мить

8:39 19.08.2015 eye 206

Близько години ночі 19 серпня охоронець офісний приміщень в центрі Кременчука виявив саморобний вибуховий пристрій.

Як пишуть місцеві ЗМІ, бомба була знайдена на сходах будинку на бульварі Пушкіна, де розташовується місцева організація "Майдан". У тій же будівлі знаходиться диспетчерська телеканалу "Візит" і редакція газети "Програма плюс".

- На місце викликали міліцію. Правоохоронці встановили, що знайдений предмет являє собою каністру, заповнену горючою речовиною, до якої був прикріплений пластиковий контейнер з елементами електричного живлення і проводами, - розповіли "КП в Україні" у прес-службі міліції Полтавської області. - До приїзду вибухотехніків місце події оточили.

Начальник Експертно-криміналістичного центру Полтавщини Олег Костін розповів, що пристрій знаходився на розтяжці і міг вибухнути при будь-якому випадковому русі. Експерти знешкодили вибухонебезпечний предмет, ніхто з людей не постраждав.

Однак інцидент налякав мешканців будинку та співробітників офісів. Як пише місцеве Крменчуцький Телеграф, каністра з детонатором стояла на сходинках, що ведуть до заднього входу - в будівлю. Навпаки знаходиться труба газопроводу, яку міг пошкодити вибух.


Наверхнаверх