logo
dollar
euro

У Полтаві судитимуть банкіра, який привласнив гроші вкладниці

8:49 18.08.2015 eye 187
У Полтаві судитимуть банкіра, який привласнив гроші вкладниці

Прокуратурою Полтави направила до Октябрського районного суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника відділення одного з банків за фактом привласнення 256 тис. грн.

Посадовець заволодів ними, обдурив 72-річнувкладницю. Про це повідомив прокурор Полтави Григорій Гринь.

У травні минулого року керівник Полтавського відділення одного з приватних банків міста запропонував своїй знайомій змінити банківську установу і вкласти гроші на депозитний рахунок відділення банку, яким керував сам. Але, отримавши гроші, банкір підробив офіційні документи і привласнив кошти, а згодом частину з них поклав на власний депозитний рахунок у цьому ж банку.

Керівнику банківської установи оголошено про підозру у скоєнні злочинів за фактом шахрайського заволодіння коштами особи похилого віку (ч. 3 ст. 190), поєднаного зі зловживанням службовими повноваженнями (ч. 2 ст. 364-1) та підробкою офіційних документів (ч. 1 ст. 366) КК України. Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід - домашній арешт. Він також звільнений із роботи.

Під час слідства процесуальним керівником та слідчим було вжито заходів щодо відшкодування потерпілій завданої шкоди у повному обсязі.


Автор: За інформацією прес-служби обласної прокуратури
Наверхнаверх