logo
dollar
euro

У Кременчуці може з'явитися Вулиця успішних рибалок

17:57 17.08.2015 eye 332

У Кременчуці місцеві рибалки заявили про бажання перейменувати якусь із вулиць міста в назву, пов'язану з їх захопленням, очевидно, виходячи з ажіота навколо декомунізації.

"Кременчуцький клуб успішних рибалок (неформальне некомерційне об'єднання любителів риболовлі в місті) виступило з ініціативою під час прийдешнього перейменування вулиць в Кременчуці спробувати повернути одній з вулиць міста назву, пов'язане з риболовлею. Була ж у місті до 1901 року Рибальська вулиця (нині вулиця Ярмаркова) і Рибний провулок (зараз не існує). І був ще Дніпровський провулок (нині Придніпровський парк). А що зараз? Чи є в Кременчуці хоч одна рибальська вулиця? Може, хтось знає таку вулицю? У Харкові є Рибна площа. У Миколаєві - Рибна вулиця. А в Кременчуці? У рибальському по суті місті?", - йдеться у статті на сайті "Клубу успішних рабилок".

Рибалки поки не знають, яку саме вулицю хочуть перейменувати на честь свого захоплення, але вже пропонують один з варіантів назви - "Вулиця успішних рибалок". Наразі ініціатори ідеї перейменування вивчають, наскільки вона знайде відгук у побратимів і просто містян, а далі збираються влаштувати опитування і голосування, - повідомляє Кременчуцький Телеграф.


Наверхнаверх