logo
dollar
euro

Полтавські перехожі вшанували пам’ять Кузьми Скрябіна в день його народження (відео)

12:20 17.08.2015 eye 393
Полтавські перехожі вшанували пам’ять Кузьми Скрябіна в день його народження (відео)

З нагоди дня народження покійного музиканта Андрія Кузьменка, полтавські перехожі прочитали вірш "Птахи".

Андрій Кузьменко (Кузьма) – український співак, письменник, телеведучий та громадський діяч. Незмінний лідер гурту "Скрябін". Загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі.

Без перебільшень і зайвого пафосу, смерть Кузьми стала справжнім ударом для нашої країни. За словами багатьох українців, того дня вони втратили не лише улюбленого співака, але й справжнього друга.

17 серпня Андрію Кузьменко виповнилося б 47 років. З цієї нагоди полтавські перехожі прочитали вірш "Птахи".


"Птахи" – заголовна композиція з одноіменного альбому "Скрябіна". Платівка побачила світ у 1995 році. Символічно, що в пісні Андрій порівнює себе з птахом, який "захотів політати десь під небом".

Показовим моментом стало бажання великої кількості людей долучитися до проекту. Побачивши на вулиці операторів і дізнавшись про мету відео, полтавці самі проявляли ініціативу.  

Цей випуск став особливим на лише для полтавців, але і для команди "Люди читають". Так, одна з ініціаторів проекту Анна Ютченко зазначає:

За життя Кузьма був відкритим та не уявляв свого життя без людей. Саме тому, я вважаю, його поезія повинна звучати вустами народу. І хоча випуск, присвячений Скрябіну, планувався задовго до дня народження, ми вирішили опублікувати його саме в цей день, а тому він є для нас особливим та символічним.

Довідка: Проект "Люди читають" — ініціатива незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus", спрямована на популяризацію літератури та рідної мови серед жителів нашого міста. Учасником проекту може стати будь-хто з полтавських перехожих, основна і єдина умова — любов до поетичного слова.


Автор: Денис Старостін, незалежне мистецьке об’єднання "Magnum Opus"
Наверхнаверх