logo
dollar
euro

У Полтаві вчились діяти у разі теракту з великою кількістю постраждалих

6:58 18.10.2017 eye 265

14 серпня на стадіоні "Ворскла" були проведені командно-штабні і тактико-спеціальні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту м. Полтава.

Відпрацьовувались  дії територіального пожежно-рятувального підрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій м. Полтава та особового складу медичних бригад станції екстреної медичної допомоги №1 в умовах здійснення терористичного акту з великою кількістю постраждалих.

За "легендою" навчань, на стадіоні "Ворскла" розпочався культурно-розважальний захід і глядачі заповнили  трибуни майже на сто відсотків. Через 15 хвилин, на одному з секторів трибуни, що вміщує 1500 глядачів, спрацював вибухових пристрій невідомого походження, що спричинив потужний вибух. Унаслідок вибуху постраждали глядачі. Також, вибух спричинив масову паніку серед людей, в результаті чого виникла тиснява в проходах між секторами трибун та у виходах за периметр стадіону. Панічні настрої підсилюються чутками про можливі подальші вибухи. Внаслідок тисняви кількість травмованих збільшується.


Автор: За інформацією ГУ ДСНС у Полтавській області
Наверхнаверх