logo
dollar
euro

У Полтаві затримали іноземця-кардера

2:34 20.10.2017 eye 398

Працівники сектору боротьби з кіберзлочинністю УМВС Полтавщини задокументували діяльність 39-річного громадянина іноземної держави, який незаконно втрутився в роботу банкомату та отримав інформацію з електронних карток клієнтів банку щодо електронних рахунків на яких зберігаються грошові кошти. Такий вид шахрайства називається кардінгом, а особи, які вчиняють даний злочин – кардери.

Як пояснює начальник сектору боротьби з кіберзлочинністю УМВС Полтавщини Олександр Кравченко , чоловік розмістив  в одному із полтавських банкоматів прстрій сканування, який дозволяє перехопити інформацію з магнітної стрічки на пластиковій картці і в подальшому виготовити їх дублікати.

Працівники міліції затримали зловмисника під час вчинення злочину та вилучили у нього за місцем мешкання комп’ютерну техніку зі спеціальним програмним забезпеченням, два скіммінгові пристрої, носії інформації.

За фактом злочинної діяльності розпочато кримінальне провадження зачастиною 1 статті 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексуУкраїни, обвинувальні акти за якими надіслано до суду. Вирішується питання щодо видворення іноземного громадянина за межі України.


Автор: За інформацією ВЗГ УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх