logo
dollar
euro

Порядок на Сорочинському ярмарку охоронятимуть за допомогою відеокамер

5:09 17.10.2017 eye 762

Із 18 серпня у Великих Сорочинцях офіційно розпочнеться ярмаркування, а вже сьогодні миргородські правоохоронці заступили на охорону громадського порядку на території його проведення.

Ярмаркове поле поділено на три умовні зони, за якими цілодобово здійснюватиметься відео-контроль камерами зовнішнього спостереження. Завдяки камерам, зображення з яких потраплятиме на центральний пульт чергової частини, вестиметься  спостереження  за ситуацією на ямарку й здійснюватиметься  керування  пішими нарядами міліції, що патрулюватимуть охоронювані зони.

Щодобово до охорони правопорядку залучатимуться 60 правоохоронців. Міліцейські патрулі безперервно працюватимуть у 2 зміни, по 12 годин кожна. Працюватиме також 3 екіпажі ДАІ, експертні та кінологічні служби. В охороні правопорядку візьмуть участь  миргородські громадські формування "Оберіг" і "Козацька варта". Вночі кількість міліціонерів, що охоронятимуть ярмарковий простір, збільшуватиметься майже вдвічі й с мобільні групи додатково підсилюватимуться кінологами зі службовими собаками.


Автор: За інформацією Миргородського МВ УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх