logo
dollar
euro

Учасники велопробігу "Захід-Схід" відвідали Полтаву й збираються мандрувати далі – на Харківщину

3:42 22.10.2017 eye 272

13 серпня учасники благодійного велопробігу "Захід-Схід", який проходить за сприяння Державної служби України з надзвичайних ситуацій прибули до обласного центру. На в’їзді до міста їх зустріли представник Головного управління ДСНС України у Полтавській області та громадської організації "ВелоПолтава".

Гостям показали  пам’ятки культури та архітектури Полтави. Опівдні біля Полтавської обласної державної адміністрації учасники благодійного велопробігу зустрілися з представниками громадських організацій, обласної влади та журналістами й провели урочистий мітинг із вшанування загиблих учасників антитерористичної операції.

Сьогодні, 14 серпня, четверо учасників велопробігу відвідали пожежно-технічну виставку в Головному управлінні ДСНС України у Полтавській області. Велосипедисти  планують незабаром вирушити до Харківської області.

Бблагодійний велопробіг "Захід-Схід" стартував 16 липня у м. Чоп, Закарпатської області.  Триватиме він 40 днів.  Велосипедисти планують подолати понад 2000 кілометрів. Завершиться марафон 24 серпня, у День Незалежності України , в смт. Мілове, Луганської області.

Головною метою проекту, організованого Київською міською спілкою ветеранів АТО, є демонстрація  єдності західних та східних регіонів України, організація допомоги пораненим бійцям та родинам загиблих бійців АТО, а також зустріч із патріотичною молоддю, учасниками АТО та громадськими діячами.


Автор: За інформацією ГУ ДСНС України у Полтавській області
Наверхнаверх