logo
dollar
euro

У Рунівщині Полтавського району триває війна за владу і землю

12:23 17.10.2017 eye 747

13 серпня близько 12.00 до чергової частини Полтавського райвідділу міліції звернувся голова Рунівщинської сільської ради.

Він повідомив, що до приміщення адмінбудівлі прийшли декілька депутатів сільради та разом із активістами однієї із громадських організацій перешкоджають роботі сільської ради. Також до міліції звернулася працівниця сільради й повідомила, що під час конфлікту відносно неї застосовано силу. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Полтавського райвідділу міліції, які врегулювали конфлікт між сторонами та надали роз’яснення щодо вирішення конфлікту у юридичній площині. Триває перевірка. Про це повідомляє відділ звуків з громадськістю  УМВС України в Полтавській області.

Інтернет-видання "Полтавщина" повідомляло, що працівниця сільради, до якої було застосовано силу Анна Глушко розповіла:

- Сьогодні зранку я прийшла на робоче місце і побачила чоловіків, які намагалися зайти в кабінет голови сільради, який був на засіданні сесії облради у Полтаві. Я ухопилась за дверну ручку і лягла на підлогу, щоб перешкодити цим невідомим, які представилися ГО "Військово-патріотичний клуб "Айдар". Коли був там міліціонер, то вони мене не чіпали, а тільки словесно ображали. А потім представник фірми "Альфа-Капітал" Ірина Степаненко скомандувала їм діяти рішуче. В результаті вони мене побили. Я буду звертатися до міліції, щоб засвідчити нанесення мені тілесних ушкоджень.

Конфлікт в Рунівщині триває вже не перший день. Людмила Кучеренко, голова Полтавського медіа-клубу неодноразово описувала його перебіг в "Полтавській думці". Зокрема вийшла стаття і в сьогоднішньому числі газети, в якій вона повідомила, що сільські депутати, котрі працюють в ПП "Альфа-Капітал", яким керує Олександр Павлюченко, на 34-ту позачергову (на їхню вимогу) сесію 6 серпня  винесли питання про припинення повноважень сільського голови Володимира Сухаренка, хоч до виборів залишилось зовсім небагато часу.  Таке рішення не було прийняте. Отже, конфлікт триває.


Наверхнаверх