logo
dollar
euro

Крадії з Полтави невдало з’їздили на "гастролі" в Котельву

10:16 13.08.2015 eye 307

Троє чоловіків, прибуваши в Котельву на автомобілі "Газель",  скоїли в райцентрі низку крадіжок. Їх затримали  вночі 11 серпня дільничні інспектори Владислав Сідько та Юрій Карпенко. Викрадене майно правоохоронці оцінюють в 40 000 гривень.

Як повідомив начальник Котелевського райвідділу міліції Віталій Браславець, у злочинну групу входили 65-річний житель Решетилівського району та двоє полтавців 37-ми та 30-ти років. Вони викрали два скутери, три велосипеди, велику кількість електроінструменту та будівельного матеріалу. Також при огляді автомобіля виявлено заряджений пістолет "Флобер".

Результатом "гастролей" крадіїв стало відкритя шести кримінальних проваджень, фігурантами ких вони є,  за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), ч.2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України, ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України. Всі викрадені речі вилучені та повернуті власникам. Проводиться робота зі встановлення причетності зловмисників до вчинення аналогічних злочинів як на території Котелевського району, так і на території інших районів Полтавської області.


Автор: За інформацією Котелевського райвідділу міліції
Наверхнаверх