logo
dollar
euro

На Полтавщині з’ясовували стосунки за допомогою ножів

11:30 16.01.2018 eye 292
На Полтавщині з’ясовували стосунки за допомогою ножів

На жаль, такі випадки є непоодиноким.   

От і сьогодні відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області повідомляє про два випадки, які сталися 11 серпня.

Один з них стався в одному з сіл Новосанжарського району. Повідомлення про те, що на подвір’ї одного з будинків знаходяться двоє поранених чоловіків надійшло до міліції 11 серпня близько 10.00. Правоохоронці з’ясували, що поранені – 61-річний та 62-річний мешканці села. Чоловіки того дня разом вжтвали спиртні напої. Під час застілля між товаришами виникла сварка, яка переросла у бійку. Молодший чоловік взяв ножа і порізав іншому руку. Той, у свою чергу, вихопив ножа  й наніс супернику три колото-різані рани в область грудей, таза і проникаюче поранення в область черевної порожнини. Постраждалий госпіталізований до Новосанжарської центральної лікарні в реанімаційне відділення в стабільно-тяжкому стані. Кухонний  ніж міліціонери вилучили.

Другий випадок т стався теж 11 серпня близько 17.00  одному із сіл Зіньківського району.  37-річний місцевий мешканець під час сварки ножем вдарив в область правого підребер’я 48-річного чоловіку. Потерпілий отримав  проникаюче поранення черевної порожнини з пошкодженням внутрішніх органів,  повідомляє начальник Зіньківського райвідділу міліції Олег Гайфутдінов. Його було  негайно доставлено до Зіньківської районної лікарні у  стабільно тяжкому стані.


Наверхнаверх