logo
dollar
euro

Якщо ангіна застала вас зненацька

8:24 24.07.2013 eye 1068
Якщо ангіна застала вас зненацька

Чомусь прийнято вважати, що ангіна - це зимове захворювання. Однак у літній період ангіна зустрічається не рідше. Причин багато і всі вони банальні - перегрілися на сонці, добре пропотіли, випили або з'їли холодного, вийшли із магазина, де працював кондиціонер, на спеку і... горло ще довго дертиме, хворітиме, вимотуючи кашлем і нагадуючи, що якраз улітку потрібно і уважно слідкувати за мигдалинами.

Хто сприймає легку стадію ангіни як важке захворювання? Звичайно, ніхто. Злегка задряпало горло - під язик цукерку з ефірними маслами і повернулися до справ насущних. А пізніше виявилось, що згаяно найвідповідальніший момент, і ангіна, від якої можна було швидко позбутися при правильно призначеному лікуванні, пустила "коріння" і не має наміру відступати.

Не прогайте момент початкової стадії захворювання. Задряпало горло - значить, на мигдалинах з'явилися гнійні нальоти. Для боротьби з ними традиційно використовують: розчин йодованої солі або звичайної солі з кількома краплями йоду, розчин питної соди, розчин спиртової настійки календули або шавлії, трав'яні відвари, розчин фурациліну тощо. Не менш ефективним є використання спреїв для горла або аптечних аерозолів. Єдина незручність - після їх вживання протягом години не можна пити та їсти. Альтернативою є льодяники або пастили від болю у горлі, після прийому яких також не рекомендується вживати воду та їжу мінімум годину, щоб плівка ліків обволокла слизисту оболонку.

При ангіні треба пити багато рідини, щоб заповнити ту, яку втрачає організм при високій температурі. Крім того, це посприяє посиленню сечовиділення, а, отже, швидшому виведенню токсинів і продуктів метаболізму, що отруюють організм.

Чим частіше ви робитимете усі вищезгадані процедури, тим більше шансів позбавитися від ангіни у короткі строки. А якщо вони здійснюватимуться у комплексі з правильно підібраними препаратами, лікування буде ще ефективнішим.

При простудних захворюваннях спеціалісти рекомендують починати лікування з препаратів рослинного походження, створених на натуральних компонентах. До таких відноситься препарат Тонзипрет, безпека якого підтверджена рядом досліджень для прийому навіть у маленьких дітей. У його складі: екстракти червоного стручкового перцю, лаконоса і гваякового дерева. Така ефективна комбінація діючих речовин дає змогу ефективно пом'якшити біль у горлі, зменшити набряклість і запалення у ділянці ротоглотки. Унікальний механізм дії капсаїцину, який входить до складу червоного перцю. При першому контакті капсаїцин підсилює подразнення нервових рецепторів, біль ненадовго посилюється, але при повторній дії чутливість нервових закінчень зникає, біль припиняється. Саме тому Тонзипрет рекомендується повільно розсмоктувати, тримаючи під язиком, і вживати повторно через невеликий проміжок часу. Екстракт лаконоса сприяє посиленню захисної функції слизової горла, а також дає змогу невдовзі усунути запальний процес. Крім того, Тонзипрет ефективно підвищує імунний захист, що важливо з позиції запобігання будь-яким ускладненням.

Отже бережіть себе і не хворійте!


Наверхнаверх