logo
dollar
euro

На Полтавщині засудили двох чоловіків, які виготовляли та продавали фальсифіковану горілку

10:39 11.08.2015 eye 172

Лохвицький районний суд  визнав винними  58-ти та 63-х річних мешканців Лохвицького району в  незаконниму виготовленням і збуті алкогольних напоїв. Першому доведеться сплатити  17 тис. грн.  штрафу,  а другому – відсидіти за гратами 5 років.  Незаконно виготовлена продукція та  обладнання для її виготовлення конфісковані.

Зловмисників виявили оперативні працівники податкової міліції ГУ ДФС у Полтавській області. Вони встановили,  що двоє мешканців Лохвицького району  протягом 2015 року  займались незаконним виготовленням кустарним способом алкогольних напоїв ( змішували спирт з водою) та продавали землякам.  Один із злочинців раніше працював на спирткомбінаті та має досвід з виробництва спирту і алкогольних напоїв.

У травні з дозволу суду працівниками податкової міліції проведено обшуки місць незаконного виготовлення і зберігання алкогольних напоїв та вилучено понад 4 тис. літрів спирту і саморобної горілки. Проведені експертизи показали, що вказана горілка є кустарно виготовленим міцним алкогольним напоєм – водно-спиртовим розчином, не відповідає Державним стандартам, а її частина виготовлена із недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя і здоров'я людей, яки ї вживають.


Автор: За інформацією ГУ ДФС у Полтавській області
Наверхнаверх