logo
dollar
euro

Полтавська міліція стверджує: дізналась щось "цікаве", що допоможе знайти "браїлківського стрілка

10:00 11.08.2015 eye 492

8 серпня з вікна будинку на вулиці Баленка в мікрорайоні Браїлки стріляли з пневматичної зброї у 27-річні жінку невідомим. Вона отримала поранення в шию. І це вже був четвертий  подібний випадок. Перший був на Великдень, останній – 5 червня.

Полтавка Вікторія Родічева написала у Фейсбук, двоє з найомих якої стали жертвами невідомого стрільця:  "8 серпня стався вже 4-ий випадок "стрілянини" на Браїлках. Постраждалу шпиталізовано з пораненням в шию. Куля при попаданні збоку ввійшла майже до шийного хребця. Перший випадок був на Великдень. Тоді постраждала моя невістка. Куля пробила діру у шкіряній куртці та зачіпила м'які тканини під лопаткою. Другий постраждалий до міліції не звертався. Був поранений також під лопатку. Третій постраждалий - добре знайомий хлопець. Йому влучили у низ живота зліва . Усі випадки - на одному й тому ж дитячому майданчику, приблизно в один і той самий час, і постріли ведуться з одного будинку".

На жаль, зловмисника до сих пір не знайдено. Сьогодні ВЗГ УМВС України в Полтавській області поінформував, що міліціонери Київського райвідділу міліції Полтави зустрілися із жителями мікрорайону Браїлки, які стали потерпілими та свідками стрільби невідомого із вікна багатоповерхівки.

Спілкувались із громадськими активістами та місцевими жителями заступник начальника міліції громадської безпеки Київського райвідділу міліції Ігор Кречетов  та  дільничні інспектори.

"Ми опитали потерпілих, здійснили по квартирний обхід будинку, з якого був здійснений постріл, - повідомив  Ігор Кречетов. - Вдалося виявити цікаві факти, які допоможуть знайти винного у даному порушенні".


Наверхнаверх