logo
dollar
euro

На Полтавщині учасниками АТО подано 3540 заяв на земельні ділянки

20:06 22.10.2017 eye 275
На Полтавщині учасниками АТО подано 3540 заяв на земельні ділянки

На 1 серпня 2015 року загальна кількість поданих заяв від учасників АТО - 3540 (в тому числі в містах обласного значення - 1654, в районах - 1886). Надано дозволів на землевпорядну документацію - 1092 (в тому числі Головним управлінням Держгеокадастру - 697, органами місцевого самоврядування - 395).

На території Полтавської області є землі сільськогосподарського призначення, які можна надати я учасникам АТО. На 01.07.2015 рік у регіоні нарахували  понад 24,4 тис. га рільних земель державної власності сільськогосподарського призначення, кі наразі  не надані у власність та користування, зокрема землі запасу  площею 21,1 тис. га та резервного фонду – 3,3 тис. га. Також є 8,6 тис. га земель комунальної власності у межах населених пунктів.

Така інформація була днями озвучена на робочій нараді, яка пройшла під головуванням заступника голови облдержадміністрації Євгена Пругла за участю представників громадськості та органів влади.

Головною проблемою виділення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва у межах населених пунктів є брак вільних земель. Перспективні території під садибну забудову в обласному центрі,  визначені чинним генеральним планом міста, здебільшого знаходяться за межею Полтави. За результатами обговорень запропоновано Полтавській райдержадміністрації спільно з міськвиконкомом Полтави продовжити пошук вільних земель для учасників АТО. Роботу з освоєння території Тахтаулівської сільської ради за межами населених пунктів  вирішено продовжити.

Учасники наради узгодили запропонувати  облдержадміністрації, райдержадміністраціям, міськвиконкомам розглянути можливість створення координаційних груп з питання забезпечення учасників АТО  земельними ділянками. Іметою спрощення пошуку вільних земельних ділянок, прийняте рішення щодо формування відповідного обласного переліку.


Автор: За інформацією Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації
Наверхнаверх