logo
dollar
euro

У Гадяцькому лісгоспі валили ліс на швидкість

15:28 23.07.2013 eye 538
У Гадяцькому лісгоспі валили ліс на швидкість

На Полтавщині у держпідприємстві "Гадяцький лісгосп" змагалися вальникі лісу. Організовували традиційні регіональні змагання обласне Товариство лісівників України  та управління лісового та мисливського господарства.

Досвідчені представники Полтавського, Гадяцького, Миргородського, Лубенського та Пирятинського лісгоспів не лише вправно і швидко валили ліс, а й демонстрували справжній майстер-клас якісної роботи новачкам змагання. Цього року до участі в обласному конкурсі приєдналися й юніори з Гадяцького та Миргородського лісгоспів.

Щоб перемогти, учасники змагань мали виконати п’ять конкурсних завдань: замінити пилковий ланцюг бензопили, бути найвправнішим у комбінованому і точному розпилюванні колод, обрізуванні сучків та звалюванні дерев.

Уже  під час першого завдання відзначились новачки.. Зокрема, вальник  ДП "Гадяцький лісгосп" Віктор Павловський,  який вперше брав участь у змаганнях, у замінні пилкового ланцюга показав найкращий час. Однак при точному та комбінованому розпилюванні колод  гору взіли досвідченні   майстри бензопили, які неодноразово були призерами та переможцями змагань –  Юрій Агафонов з ДП "Миргородський лісгосп", Сергій Глушко з ДП "Лубенський лісгосп" та Віктор Тимошенко з ДП "Пирятинський лісгосп".
Найголовніше та найскладніше завдання - звалювання дерев - визначило остаточного переможця. Ним став миргородець Юрій Агафонов.

Це вже друга перемога вальника. Вперше він відзначився минулого року. Переможець отримав грошову премію від Товариства лісівників України. Друге місце здобув висококваліфікований фахівець із звалювання дерев, який неодноразово виборював призові місця – Віктор Тимошенко з ДП "Пирятинський лісгосп", третім і –  Сергій Глушко з ДП "Лубенський лісгосп", який показав високий рівень підготовки та дотримання всіх норм безпеки праці. Серед юніорів змагання переможцем став  Олександр Гадяцького лісгоспу, друге місце посів Тарас Сидоренко з Миргородського лісгоспу.

Усі призери та учасники змагання отримали заохочувальні призи. Один із спонсорів змагання -компанія "Мотор Січ" -  Миргородський та Гадяцький лісгоспи  отримали по бензопилі, з якими і брали участь в них. Від другого спонсора, який вже другий рік підтримує вальників Полтавщини, шведської компанії "Husqvarna",  переможець отримав нову бензопилу  цієї фірми, а призери – по газонокосарці. Обдарували спонсори сувенірами і всіх глядачів.


Наверхнаверх