logo
dollar
euro

У районні лікарні на Полтавщині за гроші з загального фонду придбавали ліки для платних послуг

2:20 21.10.2017 eye 632

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної установи "Новосанжарська центральна районна лікарня" виявили, що за рахунок загального фонду установи покривались видатки за спожитті комунальні послуги та придбання медикаментів, які в подальшому були використанні при наданні платних послуг, на суму 99,4 тис. грн. Крім того, покривались  видатки сторонніх юридичних осіб за спожиті комунальні послуги на суму7,7 тис. грн.

Ревізія охопила період діяльності лікарні з 01.01.2012 по 30.06.2015.

Також лікарня  не перерахувала  до місцевого бюджету 11,8 тис. грн, що надійшли на відновлення касових видатків загального фонду, проведених у минулих періодах.

Окрім цього, держфінінспектори виявили переплату заробітної плати, завищення вартості робіт капітального ремонту, безпідставне списання будівельних матеріалів тощо.

У період ревізії встановлені порушення частково усунуто.

На сімох посадових осіб лікарні складено протоколи про адміністративне правопорушення, головному лікарю за результатами контрольного заходу направлено лист-вимогу.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Новосанжарського району та Новосанжарську районну раду, повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області.


Наверхнаверх