logo
dollar
euro

Для мешканців райцентру на Полтавщині є реальною загроза зимувати в холодних оселях

14:27 17.10.2017 eye 361

Що міська котельня Хоролу в наступний осіньо-зимовий період не працюватиме стало остаточно зрозуміло після засідання колегії райдержадміністрації 27 травня.

Представники "Лубнитеплокомуненерго" мотивували припинення діяльності об`єкту відсутністю технічних можливостей внаслідок відчутного зменшення споживачів тепла, а, відтак, збитковістю виробництва, а також посилалися на прийняту міською радою програму переходу на індивідуальне теплопостачання в місті Хоролі.  Працівники котельні вже попереджені про звільнення.  Про це повідомлять "Вісті Хорольщини" (№32 (11240) від 7 серпня 2015 року).

Однак, не все так сталося, як у звітах міськради обласному керівництву.  На сьогодні більшість користувачів до зими не готові, перш за все – це мешканці 227 квартир різних будинків міста, в т. ч. 126 квартир комунальної та 81 квартири приватної власності. Із 17 громадян, які звернулися до міськради, надано фінансову допомогу 16, орієнтовною сумою 136 тис. грн. із загальних 400 тис. грн., передбачених программою, інформує відання.

Із невтішною ситуацією голова Хорольської райдержадміністрації Віра Мартюк розбиралися 4 серпня.  Хоча їй вчергове намагалися нав'язувати думку, що все якось владнається, очільниця району призначила наступну нараду для остаточного визначення із ситуацією. Адже, хоч забезпечення впровадження індивідуального теплопостачання для жителів міста є компетенцією міської влади,  скарги і претензії на бездіяльність адресуються райдержадміністрації.


Наверхнаверх