logo
dollar
euro

У Полтаві знищено символ олімпійського руху?

10:44 07.08.2015 eye 607
У Полтаві знищено символ олімпійського руху?

Учорашній день в Полтаві ознаменувався не лише святом футболу. Постійні відвідувачі 16-го і 17-го секторів стадіону "Ворскла", які прийшли переглянути матч між улюбленою командою і словацькою "Жиліною", були неприємно здивовані відсутністю спеціальної конструкції, у якій свого часу палав олімпійський вогонь.

Напередодні Олімпіади-1980 у Москві шлях олімпійського полум’я пролягав через Полтаву. І саме тоді на Східній трибуні стадіону "Ворскла" спеціально впорядкували місце під олімпійський факел. Довгі роки металева чаша залишалася символом олімпійського руху і нагадувала про участь Полтави в естафеті олімпійського вогню.

Я було

І ось тепер її не стало. Перше, що спадає на думку – це знищення конструкції на вимогу УЄФА. Але справа в тому, що Полтава далеко не вперше приймає матчі єврокубків і раніше чаша нікому не заважала. Хіба змінювала місце розташування.

Так стало
Сподіваємося, що вже найближчим часом футбольний клуб "Ворскла" роз’яснить, за чиєю вказівкою і навіщо було знесено символ олімпійського руху.

Нагадаємо, що стадіон "Ворскла" знаходиться на балансі міста, а футбольний клуб лише орендує споруду. На наш погляд, будь-які дії з пам’ятками такого калібру мають як мінімум узгоджуватися з міською владою.

Наразі питань більше, ніж відповідей. Сподіваємося, що ситуація проясниться вже найближчим часом.


Автор: Сергій Калюжний
Наверхнаверх