logo
dollar
euro

Водіїв та пасажирів від спеки на дорогах Полтавщини рятує ДАІ

5:18 24.10.2017 eye 211

На стаціонарних постах ДАІ "Чутове", "Лубенський", "Сухинівка", які знаходяться на дорогах державного значення "Київ – Харків - Довжанський" та "Дніпропетровськ – Царичанка – Кобеляки - Решетилівка", Державтоінспекція Полтавщини пропонує водіям і пасажирам  відпочити та "охолонути" на стаціонарних постах ДАІ.

Про водіїв і пасажирів також подбають наряди дорожньо-патрульної служби, наближені до ділянок з ремонтними роботами. Окрім відпочинку, учасники дорожнього руху матимуть можливість отримати консультацію в межах компетенції Державтоінспекції.

Фахівці відзначають, що значне підвищення температури повітря збільшує ризики виникнення аварійних ситуацій на дорогах області.

Працівники Державтоінспекції в Полтавській області закликають водіїв бути максимально обережними та рекомендують:

1. Перед поїздкою обов’язково перевірити технічний стан автомобіля. При високій температурі колодки і диски швидко перегріваються, гальмівна рідина може легко закипіти.

2. У вашій аптечці повинен бути мінімальний запас ліків. Контролюйте свій фізичний та емоційний стан, розраховуйте реально свої сили. Якщо втома дає про себе знати – зупиніться та відпочиньте.

3. Не тримайте у салоні запальнички, дезодоранти та інші ємності, що знаходяться під тиском. Від нагрівання на сонці вони можуть вибухнути.

4. Водії та перевізники, які у період відпусток проводять за кермом більше 10-12 годин, пам’ятайте, що люди довірили Вам своє життя, тому неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху.


Автор: За інформацією УДАІ УМВС України в Полтавській області
Наверхнаверх