logo
dollar
euro

Чотири райони Полтавщини отримають тест-системи в рамках партнерської програми боротьби з ВІЛ/СНІД

7:03 07.08.2015 eye 382

5 серпня у Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч партнерів проекту USAID RESPOND із керівництвом Полтавщини. У зустрічі взяли участь директора проекту USAID RESPOND Йорік Роман та заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Проект USAID RESPOND у співпраці з організацією AIDS Healthcare Foundation Ukraine планує забезпечити медичні заклади Гадяцького, Миргородського, Пирятинського та Кобеляцького районів тест-системами для проведення швидких тестів, які уже до кінця року дозволять обстежити на наявність ВІЛ-інфекції близько 800 людей. Також медичним закладам цих районів передадуть  технічне обладнання, що допоможе збирати та аналізувати дані, необхідні для запровадження змін у системі наданні ВІЛ-послуг.

Проект USAID RESPOND співпрацює із Полтавською облдержадміністрацією та неурядовими організаціями з 2013 року. Усі проекти спрямовані на досягнення глобальних світових цілей у боротьбі з ВІЛ-інфекцією, в тому числі й проект наближення послуг тестування, консультування на ВІЛ у закладах ПМСД, в рамках якого буде надана визначена допомога.

За рік на Полтавщині реєструється близько 500 людей з ВІЛ й 100 помирають від СНІДу. Отримане в рамках програми обладнання допоможе ефективніше  виявляти ВІЛ-інфікованих й надавати їм необхідну допомогу, зазначив Олег Пругло.


Автор: За інформацією прес-служби ОДВ
Наверхнаверх