logo
dollar
euro

Цьогорічний ковальський фестиваль у Миргороді присвятять загиблому в зоні війни земляку-зброяру

10:13 06.08.2015 eye 669

22 серпня у Миргороді відбудеться Другий Український ковальський фестиваль  ножових майстрів. Цьогорічний фестиваль буде присвячений пам'яті  коваля-зброяра з Миргородщини Петра Федоряки. Він загинув 31 липня 2014 року у війні на сході України.

Наразі у Миргороді готуються до фестивалю й на останньому засіданні організаційного комітету, на якому головував міський голова Сергій Соломаха, обговорили програму фестивалю.  Із планом заходів членів комісії ознайомила Валентина Федоряка - ідейний натхненник  цьогорічного ковальського зібрання, дружина  загиблого коваля.

У рамках фестивалю відбудеться демонстрація майстерності  ковалями України та зарубіжжя, майстер-класи провідних фахівців ковальської справи, кування сонячного годинника, виготовлення ножів, змагання лучників, видовищні бої з шаблями, ярмарок кованих речей та багато іншого.

Офіційне відкриття заплановане на 10.00 22 серпня. Фестиваль походитиме  у містечку майстрів.  Організаторами та співорганізаторами його є ГО «Миргородські майстри», Миргородська міська рада, Миргородська районна рада, Українська гільдія майстрів «Коло».


Автор: За інформацією миргородської міськради
Наверхнаверх