logo
dollar
euro

Трирічного хлопчика на Полтавщині шукали батьки, міліціонери, кінологи, а знайшла сусідка

9:26 05.08.2015 eye 305

Із 22.00 й до 08.00 наступного ранку батьки, міліція, кінологи з пошуковими собаками і місцева громада перевірили кілька десятків гектар полів, домогосподарств і будов селища Градизьк Глобинського району. Близько 08.00 малюк, якій зник напередодні ввечері, знайшовся.

Хлопчика побачила сусідка. Приголубивши наляканого малюка, жінка передала його здоровим і неушкодженим до рук правоохоронців. З’ясувалося, що після тривалої прогулянки вечірнім селищем, він заснув у покинутому легковому автомобілі, який стояв на території одного із домогосподарств.

Ярослав Іванов, виконувач обов’язків керівника кримінальної міліції у справах дітей УМВС, який брав участь у пошуках малюка, зауважив, що результати пошукової операції були б кращими, якби батьки звернулися по допомогу до міліції відразу після її зникнення. У цьому конкретному випадку роботу пошукових груп після 22-ї ускладнила темрява.

- Розшукуючи хлопчика своїми силами, батьки втратили майже дві години. Час за таких обставин завжди має вагоме значення, оскільки від оперативності і своєчасності вжиття необхідних заходів залежать результат. Слід пам’ятати, що, коли мова йде про зникнення дитини, на кону – її життя і здоров’я.

Тож майор міліції радить не зволікати із викликом міліції та наголошуэ, що у світлий час доби пошуки проходять значно ефективніше. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.


Наверхнаверх