logo
dollar
euro

Олександра Удовіченка правоохоронці Полтавщини перевіряють на причетність до вчинення злочинів під час Революції Гідності

11:08 20.01.2018 eye 354
Олександра Удовіченка правоохоронці Полтавщини перевіряють на причетність до вчинення злочинів під час Революції Гідності

Органами внутрішніх справ області розслідується низка кримінальних проваджень де на причетність до вчинення злочинів під час Революції Гідності перевіряються колишні керівники районних державних адміністрацій та Полтавської обласної державної адміністрації, в тому числі й колишній голова ОДА.

Таке заявив  прокурор області Ян Стрелюк у відео зверненні, розміщеному на офіційному сайті облпрокуратури. І звернувся до мешканців Полтавщини повідомляти про факти вчинення злочинів у революційні часи.

Нагадаємо, під час Олександр Удовіченко очолював Полтавську ОДА і обласну організацію Партії регіонів, яка фактично була правлячою на момент революції Гідності. Потім пан Удовіченко заявив про розпуск обласного партійного осередку і нині просуває в Полтаві вже іншу політсилу, жо якої увійшли його однопартійці. Навмисне не пишемо "колишні однопартійці", адже  насправді перспективні плани "регіоналів" не відомі. Адже обласний осередок ПР наразі є зареєстрованим і очільником його, як і раніше, значиться Олександр Удовіченко.


Наверхнаверх