logo
dollar
euro

Машівським катам "світить" довічне ув’язнення

11:10 23.07.2013 eye 408
Машівським катам "світить" довічне ув’язнення

Цього року звичайний зимовий вечір для сімейної пари з Машівки став насправді пекельним.

Троє чоловіків увірвалися до їх  оселі з єдиною метою: відібрати гроші й усе цінне, що можна продати. 75-річному пенсіонеру та його 48-річній дружині зловмисники зв’язали руки та ноги електричними дротами,  жорстоко били та знущалися. А потім кати накрили обох ковдрою, підпалили диван та закрили двері будинку ззовні. Лише завдяки тому, що господині вдалося розплутати руки, подружжю вдалося врятуватися.

Уся пожива грабіжників становила 600 грн. та банківські картки, на яких було ще близько  3 тис. грн. Їх затримали у червні. Один із нелюдів виявився близьким знайомим жертв.  Молодим хлопцям, мешканцям Машівки, які пішли на страшний злочин усього 20, 21 та 24 роки. У одного з них є сім’я, інший вже встиг "відмітитись" за ґратами. Усі троє не мали роботи.

І ось,нарешті, як повідомив начальник відділу прокуратури області Юрій Розанов, до суду направлений для розгляду по суті обвинувальний акт щодо організованої групи у складі 3 осіб. Вони обвинувачуються за трьома статтями Кримінального кодексу України у нападі на сім’ю з Машівки. За такі злочини Кримінальний кодекс України передбачає покарання до 15 років позбавлення волі або ж довічне ув’язнення з конфіскацією майна.


Наверхнаверх