logo
dollar
euro

У Полтаві запрошують дізнатися легенди старого міста

22:20 21.01.2018 eye 564
У Полтаві запрошують дізнатися легенди старого міста

Інформаційно-туристичний проект "Таємнича Полтава" запрошує усіх бажаючих приєднатися до авторських ексклюзивних тематичних пішохідних екскурсій по місту у серпні.

8 серпня ми дізнаємося про Полтаву часів козацької доби. Ми дізнаємося про що замовчувала радянська історіографія, проаналізуємо витоки походження прізвищ та прізвиськ. Розповідь піде про те як і від кого рятували Кизикермен та хто такі "сніцарі". Ми "побачимо", які таємниці розкривають давні портрети, якщо до них уважно придивитися та дзінаємося що таке "справи вечисті".

козак-нова
16 серпня  ми почуємо легенди нашого міста. Полтавська земля оповита легендами та містичними історіями. Під час екскурсії ми почуємо містичні історії родини Пушкіних та Гоголів, дізнаємося про  появу та зникнення Масонської Ложі в місті Полтава, побачимо міфологічну символіку Краєзнавчого музею та приховані символи на Монументі Слави. Ми на собі відчуємо природу Полтавської землі з погляду біоенергетиків та послухаємо про чудеса Хрестовоздвиженського Монастиря. Ну і, звісно, численні таємничі розкриє Кадетський Корпус.


мистика-НОВА
Нагадаємо, проект "Таємнича Полтава" стартував 21 вересня 2013 року із безкоштовної оглядової пішохідної екскурсії. З того часу щомісяця учасники збираються для спільних походів у музеї. Минулого літа розпочалися ексклюзивні тематичні екскурсії по місту. За рік в рамках проекту "Таємнича Полтава були спеціально розроблені та вперше проведені пішохідні маршрути: "Художня Полтава", "Релігійна Полтава", "Видатні жінки Полтави", "Архітектурна Полтава", "Полтавський Модерн", "Полтавський Класицизм", "Полтавська фортеця та підземелля". На вересень уже готуються нові теми. Участь у проекті є добровільною.


Наверхнаверх