logo
dollar
euro

У Полтавській ОДА від громадськості приховали кандидатку на посаду очільника "ідеологічного" департаменту?

14:49 22.10.2017 eye 597

Уже незабаром мають стати відомими результати конкусного відбору на посаду директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації, який було офіційно оголошено 16 червня.

Сьогодні претенденти складали письмовий іспит. А завтра, 4 серпня, о 14-й годині в ОДА відбудеться співбесіда членів конкурсної комісії з кандидатами, про це  Фейсбук повідомила  журналістка, громадський діяч Людмила Стельмах (Кучеренко). Вона, як виявляється, теж претендує на цю посаду. Однак громадську конкурсну комісію про це не повідомили.

Людмила Стельмах зустрілась із редактором газети "Коло" Тетяною Цирульник, членом громадської конкурсної комісії й висловила думку про доцільність участі представників полтавських ЗМІ,  громадських активістів на співбесіді з кандидатами.

"Вона (Тетяна Цирульник) мене здивувала, – пише рані Стельмах в Фейсбук, – сказавши, що журналісти вже спілкувалися з усіма трьома кандидатами на посаду – Вадимом Штефаном, Юрієм Варченком та Олександром Семергеєм.

У свою чергу Тетяна теж здивувалася. Бо про те, що я є четвертим кандидатом на посаду, вона дізналася від мене й не зрозуміла, чому у відділі кадрів їм не показали моїх документів, адже виходить, що ОДА вводить громадськість в оману. Якщо так, то з якою метою? І навіщо такі інтриги навколо ідеологічного департаменту?

Щоб зняти ці непорозуміння, на мою думку, громадськості й журналістам просто необхідно добитися дозволу бути присутніми на завтрашній співбесіді з претендентами на посаду. Щоб потім знову не нарікати, що людину призначено за принципом особистої відданості...".


Наверхнаверх