logo
dollar
euro

У Кременчуці знову мітингують нафтопереробники. Керівництво НАК "Нафтогаз України" заявляє, що на шантаж не піддасться

11:30 21.10.2017 eye 181

Сьогодні, 3 серпня,  з 7 ранку працівники "Укртатнафти" пікетують УПДМН (філія "Укртранснафти").  

Про це повідомляє видання "Кременчуцька газета". За словами голови профкому підприємства Василя Хоменка, пікет триватиме 5 годин. Працівники КНПЗ вимагають відправити у відставку керівництво Нафтогазу - Пасішника, "Укртранснафти" - Сідорока і УПДМН - Величка які, на їхню думку, знущаються над КНПЗ і можуть призвести до зупинки підприємства.

"Протягом 48-ми годин, якщо Пасішник, Сидорак і Величко не підуть у відставку, то акція буде безстроковою. Біля керма галузі сьогодні не професіонали, а ми від них залежимо. Хочуть дадуть нам нафту, хочуть - не дадуть. Ми стратегічне підприємство. Так же не можна! ", - заявив  Хоменко, пише "КГ".

Реакція виконавчого директора "Нафтогаз України" Андрія Пасішника приблизно така: "Не дочекаєтесь"!

На своїй сторінці у Фейсбук Андрій Пасішник сьогодні зранку написав:

"Приват змінює тактику. На Киів людей вирішили не везти, а зігнали близько 500 реальних працівників з виробництв до кременчуцького офісу Укртранснафти. Вимагають покарати винних. Шановні, Ви не там мітинг влаштували, Вам треба до Укрнафти та до Женеви!".

Трохи згодом додав:

"Дуже прикро, що у звичайне намагання олігарха-псведопатріота грабувати державу, втягнуто простих працівників Кременчуцького НПЗ. Зі всією відповідальністю заявляю, що ні я, ні новий менеджмент Укртранснафти у відставку не підемо і на шантаж не піддамося. Натомість, даю обіцянку працівникам нафтопереробного заводу докласти усих можливих зусиль для стабільноі і ефективноі роботи цього стратегічного підприємства в інтересах Держави, а не в інтересах приватних осіб!

А винні дійсно найближчим часом будуть покарані і призвіща іх всім відомі. Саме вони призвели до зупинки всієі украінськоі нафтопереробки, завдячуючи саме іх зусиллям транзит нафти впав більш ніж у двічи, саме вони довели до жалюгідного стану КНПЗ так і не здійснивши потрібну модернізацію для належного конкурування з імпортом. Підконтрольний саме цим особам екс-менеджмент Укртранснафти довів процвітаюче нафтотранспортне підприємство до зубожіння. Саме ці особи набивають власні кишені за рахунок державних нафтових активів.

До простих людей в нас немає докорів - іх змусили і вони всі розуміють реальний стан речей і сподіваються що підприємство нарешті буде успішнім та прибутковим, а вони отримуватимуть гідну оплату своєі праці. Далеко ходити не потрібно - подивіться на долю західноукраінських НПЗ - Ваші власники іх просто похоронили, зробивши з колись потужних заводів фактично нафтобази. Ця доля може спіткати й Вас, коли Ваші власники порахують наприклад шо імпортувати пальне в якійсь період ім стало вигідніше. Подивіться на приклад Мозирского НПЗ, який став фактично найбільшим постачальником в Украіну якісних нафтопродуктів. І подивіться на наш завод, яким вже 8 років керує Приват. Збільшилася кількість переробленоі нафти, або глибина переробки? Ні! І це при наявності в системі найпотужнішого украінського банку, який з легкістю міг прокредитувати будь-яку програму модернізаціі.

Люди, думайте, і приймайте зважені рішення! Слава Украіні!!!".


Наверхнаверх