logo
dollar
euro

Міністр інфраструктури, перебуваючи на Полтавщині, відвідав Крюківський вагонобудівний завод

12:05 13.12.2019 eye 342

31 липня інфраструктури України Андрій Пивоварський відвідав Публічне акціонерне товариство "Крюківський вагонобудівний завод". Його зустрічали і супроводжували голова правління Анатолій Шабала, члени правління, головні фахівці.

Гості та журналісти  мали змогу оглянути виробництво,  побачили вагон для міжнародних перевезень габариту RIC, вагон-ресторан, багажний вагон, спальний вагон. Анатолій Шабала, розповідаючи про них, підкреслив, що на підприємстві створена повна лінійка пасажирських вагонів усіх типів, міжрегіональні швидкісні двосистемні електропоїзди "Тарпан" (з липня 2014 працюють на залізниці), міжрегіональний поїзд локомотивної тяги, поїзди метро, ​​міжповерхові та тунельні ескалатори, ходові частини (візки) для всіх видів вагонів і поїздів метро.

Серед  продукції  підприємства –  сучасний тривагонні приміський дизель-поїзд, створений і зібраний за кошти підприємства, який успішно пройшов всі випробування, має дозвіл на серійне виробництво. Його планують придбати в 2015 році для потреб Львівської залізниці.

На жаль  підприємство в значній мірі простоює, люди у вимушених відпустках. Анатолій Шабала озвучив проблеми, що хвилюють вагонобудівників. Зокрема, потрібні конкретні кроки з виконання доручення Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, про розміщення замовлень на Крюківському вагонобудівному заводі для оновлення залізничного парку до кінця року, про яке йшла мова під час засідання колегії міністерства інфраструктури в липні поточного року.


Автор: За інформацією прес-служби ПАТ КВБЗ

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх