logo
dollar
euro

Правоохоронці були вражені розкошами маєтку полтавської чиновниці від медицини, спійманої на хабарі

8:59 01.08.2015 eye 1852
Правоохоронці були вражені розкошами маєтку полтавської чиновниці від медицини, спійманої на хабарі

ТСН оприлюднила відео обшуку в маєтку керівниці одного із закладів медико-соціальної експертизи у Полтаві, яку спіймали на хабарі.

У людини, в якої немає нирки, вони вимагали $ 1,5 тис. за подовження інвалідності, йдеться в сюжеті ТСН. Під час передавання грошей правоохоронці затримали медсестру-посередницю, яка й виказала керівницю. Коли ж правоохоронці навідалися до неї з обшуком – господарі нацькували на міліціонерів бійцівського пса, який пошматував одного з оперативників.

У будинку підозрюваної вилучили гранату РГД-5, обріз мисливської рушниці, три пістолети для стрільби гумовими кулями, понад 100 патронів. Правоохоронці були вражені розкошами маєтку державної чиновниці – золотими іконами, мармуром, гротом, штучними озерами та ліфтом на другий поверх. За фактами отримання хабара, завдання тілесних ушкоджень правоохоронцю та незаконного зберігання зброї відкриті кримінальні провадження.

Наразі правоохоронці збираються вручити чиновниці від медицини повідомлення про підозру, повідомив керівник УМВС Полтавщини Олег Бех. Також має для неї  бути обраний запобіжний захід.


Нагадаємо, у Полтаві вже був випадок засудження керівника закладу МСЕК у 2008 році. Про це, зокрема, повідомляв obkom.net.ua.

Тоді рішенням  Апеляційного суду Полтавської області було залишено без істотних змін рішення Жовтневого суду Полтави, який засудив 53-річну керівницю спеціалізованої онкологічної медичної спеціалізованої експертної комісії (МСЕК) Полтавського центру медико-соціальних експертиз до п'яти років позбавлення волі. 62-річну старшу медсестру онкологічної МСЕК та 53-річну полтавку, яка виконувала "доручення" медиків МСЕК, засудили до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном в один рік.

Справа тяглась із  2005 року, коли, як встановило слідство, керівник онкологічної МСЕК "організувала стійке об'єднання групи осіб для спільного заняття злочинною діяльністю - отримання хабарів за незаконне встановлення групи інвалідності з онкозахворювань, громадянам, які не проходили спеціалізованого огляду в онкоМСЕК і не мали онкологічних захворювань".

Слідчим вдалося довести кілька епізодів отримання хабарів хабарниками з МСЕК. Вартість "інвалідності" встановили в 1000 - 2100 грн. Саме таку суму через посередників передавали бажаючі стати "інвалідами" засудженим медикам. Після отримання хабара керівниця МСЕК підписувала акт огляду та довідку про встановлення 2-ї групи інвалідності. Громадяни, які давали хабарі при цьому навіть не приходили на комісію.


Наверхнаверх