logo
dollar
euro

На Полтавщині збитки, завдані корупційними правопорушеннями, відшкодовані на 100%

18:39 31.07.2015 eye 286

І це найкращий результат в Україні. Таке сьогодні, 31 липня, повідомив прокурор Полтавщини Ян Стрелюк  під час прес-конференції, присвяченій результатам роботи очолюваного ним відомства у І півріччі поточного року.

Очільник обласної  прокуратури поінформував, що правоохоронцями викрито п’ять стійких злочинних угруповань, одне з яких здійснювало свою діяльність у банківській системі. До суду направлено 42 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях та 51 протокол про корупційні правопорушення. При цьому органами прокуратури складено більшість протоколів – 41, або 80%.  Кожен третій з направлених до суду обвинувальних актів у кримінальних провадженнях, що розслідувалися слідчими прокуратури, – про корупційні правопорушення.

В інтересах громадян та держави пред’явлено позовів на загальну суму понад 260 млн. грн. Серед яких заявлено 108 позовів у сфері охорони дитинства на загальну суму майже 8 млн. грн.

Навів Ян Стрелюк й приклади роботи, зокрема, завершеної справи щодо посадовця, який брав участь в організації «антимайданів» під час Революції Гідності. Так, 17 липня Пирятинським районним судом підтверджено неправомірність дій колишнього посадовця з Пирятинського району, який вніс до офіційних документів, а сае: до табелів обліку робочого часу підпорядкованих працівників завідомо неправдиві відомості, внаслідок чого привласнив і розтратив майже 5 тис. грн., а також схилив підпорядкованих працівників до участі в масових заходах. Чоловіка засуджено до 5 років позбавленням волі з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на 2 роки та на підставі положень ст. 75 КК України звільнено від відбування основного покарання з іспитовим строком 2 роки.


Автор: За інформацією прес-служби обласної прокуратури
Наверхнаверх