logo
dollar
euro

Пирятин відвідав Постійний представник ООН в Україні

12:06 30.07.2015 eye 359

29 липня постійний представник ООН в Україні Ніл Уокер разом із старшим менеджером проектів Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) Оксана Реміга та координаторами Полтавського обласного ресурсного центру громад Віталіною Старчик і Галиною Бут відвідали районний ресурсний центр громад при Пирятинській районній раді та зустрілися з керівництвом району.

Громади Пирятинщини з 2008 року беруть участь у програмі ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».  Уже реалізована ціла низка проектів. Зокрема, покращено водопостачання в двох сільських населених пунктах, відремонтовано приміщення та встановлено нове обладнання у ФАПі, придбано шкільний автобус, відремонтовано сільський будинок культури, відновленно вуличне освітлення в сільському населеному пункті.

Голова районної ради Сергій Пазюк та перший заступник голови райдержадміністрації Владислав Гуленко в розмові з гостями зазначили, що участь у програмі дає суттєвий поштовх для вирішення проблем соціально-економічного розвитку сільських територій.

Загалом пан Уокер залишився задоволений організацією роботи ресурсного центру та підтримкою сільських громад районною владою.


Автор: За інформацією Пирятинської РДА
Наверхнаверх