logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА пообіцяв контролювати ситуацію навколо ДП СГП "Березівське"

23:14 18.10.2017 eye 598

28 липня Валерій Гловко  провів перший з обіцяних щотижневих  виїзних прийомів громадян. Зокрема, побував він в с. Березова Рудка Пирятинського району.

У Березовій Рудці Валерій Головко не лише провів особистий прийом громадян, а й зустрівся з громадою селища у актовій залі місцевого аграрного колледжу, повідомляє прес-служба ОДА. Найбільш обговорюваним питанням стало розпаювання земель ДП СГП "Березівське".

Сам очільник обасті написа на своїй стоінці у Фейсбук: "Як і обіцяв, учора провів перший прийом громадян на виїзді. Побував у Пирятині ― на ТОВ "Пирятинський сирзавод". Проте головною у плані була Березова Рудка. Людей не стільки цікавили субсидії чи адміністративно-територіальна реформа, як земля. Найболючіша проблема для місцевих мешканців ― розпаювання державного підприємства "Березівське". Землі розпаювали ще у 2012 році, проте селяни вважають саму процедуру несправедливою, говорять про порушення законодавства. Адже одні працівники отримали паї по 8 -10 гектарів, інші ― по одному, чимало й таких, хто взагалі залишився поза розпаюванням. Місцева прокуратура порушила за даним фактом справу, триває слідство. Перші результати будуть оприлюднені на круглому столі, який за моєї участі відбудеться у Березовій Рудці наприкінці серпня. На нього обов'язково будуть запрошені представники ДП СПГ "Брезівське" та санатор, адже майновий комплекс колишнього радгоспу не використовується на користь громади вже три роки, а люди скаржаться, що санація підприємства затягується спеціально".


Наверхнаверх