logo
dollar
euro

Андрій Пісоцький проінспектував транспорт перевізників

2:33 20.10.2017 eye 388
Андрій Пісоцький проінспектував транспорт перевізників

28 липня у Полтавській обласній державтоінспекції перевіряли технічний стан автобусів, що претендують на перемогу у конкурсі міжміських  та приміських маршрутів.

До комісії також увійшли представники транспортної інспекції та профільного департаменту ОДА. Був на огляді і перший заступник голови облдержадміністрації  Андрій Пісоцький.

У державтоінспекції повідомляють: автобуси і маршрутки, що вже перевірили, відповідають нормам. У першу чергу спеціалісти звертали увагу на технічний стан, відповідність пасажирських сидінь, наявність необхідного комплектування: аптечки, вогнегасника, знаку аварійної зупинки. Важлива також документація – свідоцтво про реєстрацію, ліцензія, страховий поліс.

Транспорт потрібен на 59 маршрутів. Та вибрати є з кого: на конкурс від перевізників надійшло 39 заявок – йдеться про 80 транспортних засобів. За два дні перевірили вже зо два десятки  автобусів. Результати ж конкурсу оголосять 4 серпня. Переможців визначатимуть за бальною системою, де головними критеріями є вік транспортних засобів та успішна робота на маршрутах у попередній період; наявність матеріально-технічної бази та фахових працівників. З переможцями укладуть договір терміном від 1 до 5 років.

- Я хотів особисто переконатися, чи справді відбувається така перевірка, чи вона є лише на папері. Загалом результатом задоволений. З тими ж перевізниками, які на огляд до ДАІ не з’являться, договір укладати не будуть. Більше того, я особисто перевірятиму стан транспорту вже на маршрутах, – прокоментував перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.

Нагадаємо, у Полтавській ОДА про відкритий конкурс з перевезення пасажирів у межах області  оголосили 2 липня.


Автор: Прес-служба Полтавської ОДА
Наверхнаверх