logo
dollar
euro

Новий керівник рятувальників Полтавщини знайомиться із ввіреним "господарством". Відвідав Кобеляки, сьогодні побуває в Кременчуці

16:09 18.10.2017 eye 185

27 липня начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Віктор Дейнега, перший заступник начальника Олег Горбенко з робочою поїздкою відвідали Кобеляцький район, де провели нараду з особовим складом Кобеляцького районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області. Новопризначений начальник Головного управління ознайомився з реальним станом службової діяльності рятувальників підрозділу, станом техніки, обладнання та бойового спорядженням вогнеборців.

Під час наради Віктор Дейнега зазначив, що найближчим часом вирішиться питання щодо заміни бойового одягу рятувальників, а також покращення технічного стану підрозділу.

Також Віктор Дейнега з головою райдержадміністрації та міським головою Кобеляк обговорили внесення змін до державної програми економічного розвитку району на 2016 рік. Зокрема, виділення коштів на придбання пожежного автомобіля з повним бойовим оснащенням на базі автомобіля "КрАЗ" та продовження будівництва пожежного депо.

29 липня начальник Головного управління Віктор Дейнега відвідає з робочим візитом м. Кременчук.
Автор: За інформацією ГУ ДСНС України у Полтавській області
Наверхнаверх