logo
dollar
euro

"Шишацький кубок". 2 тур

0:42 20.10.2017 eye 787
"Шишацький кубок". 2 тур

Відбулися матчі 2 туру Шишацького кубка

Група 1

1 тур. "Вікторія" Первозванівка - "Нове Життя" Андріївка - 1:6
, "Маяк" Котельва - "Ворскла Газовик" Опішне - 2:0

2 тур. "Нове Життя" Андріївка - "Маяк" Котельва - 10:1, "Ворскла Газовик" Опішня - "Вікторія" Первозванівка - 0:1.

Турнірне становище: Нове життя - 6, Вікторія, Маяк - по 3, Ворскла Газовик - 0.

Наступні матчі: 27.07 18.00 "Вікторія" Первозванівка - "Маяк" Котельва, 
27.07 18.00 "Нове Життя" Андріївка - "Ворскла Газовик" Опішня

Група 2

1 тур. "Зоря" Гоголево - "Космос" Воскобійники - 4:0, 
ФК "Шишаки" - "Авангард" Яреськи - 2:1

2 тур. "Космос" Воскобійники - ФК "Шишаки" - 1:6, 
"Авангард" Яреськи - "Зоря" Гоголево - 2:2

Турнірне становище: Шишаки - 6, Зоря - 4, Авангард - 1, Космос - 0.

Наступні матчі:  
27.07 18.00 "Зоря" Гоголево - ФК "Шишаки", 
27.07 18.00 "Космос" Воскобійники - "Авангард" Яреськи

Група 3

1 тур. "Хлібороб-ліс" - СК "Миргород" - 4:1, 
"Колос" В. Сороченці - "Нива" Баранівка - 0:2


2 тур. СК "Миргород" - "Колос" В. Сороченці - 3:0,  "Нива" Баранівка - "Хлібороб-ліс" - 2:3

Турнірне становище: Хлібороб-ліс - 6, Нива, СК Миргород - по 3, Колос - 0.

Наступні матчі: 27.07 18.00 "Хлібороб-ліс" - "Колос" В. Сороченці, 
27.07 18.00 СК "Миргород" - "Нива" Баранівка

Група 4

1 тур. "Харчовик" Червонозаводське - "Олімпія" Савинці - 1:1, 
"Машинобудівник" Козельщина - "Нива" Попівка - 1:1

2 тур. "Олімпія" Савинці - "Машинобудівник" Козельщина - 3:0, "Нива" Попівка - "Харчовик" Червонозаводське - 2:3

Турнірне становище: Олімпія, Харчовик - по 4, Нива, Машинобудівник - по 1

Наступні матчі:27.07 18.00 "Харчовик" Червонозаводське - "Машинобудівник" Козельщина, 
27.07 18.00 "Олімпія" Савинці - "Нива" Попівка

Група 5

1 тур. ФК "Велика Багачка" - ФК "Динамо" Решетилівка - 6:0, ФК "Рокита" с. Рокита - ФК "Комунар" Степанівка - 6:0

Наступні матчі: 24.07 18.00 ФК "Комунар" Степанівка - ФК "Велика Багачка", 
24.07 18.00 ФК "Динамо" Решетилівка - ФК "Рокита" Рокита, 
27.07 18.00 ФК "Комунар" Степанівка - ФК "Динамо" Решетилівка, 
27.07 18.00 ФК "Велика Багачка" - ФК "Рокита" Рокита

Група 6

1 тур. "Краяни-Газовик" Диканька - "Псел-Райз" Гадяч - 0:1, 
ФК "Жоржівка" Жоржівка - "Старт" Стасі - 3:0

2 тур. "Псел-Райз" Гадяч - ФК "Жоржівка" Жоржівка - 1:2, ФК "Старт" Стасі - "Краяни-Газовик" Диканька - 1:4

Турнірне становище: Жоржівка - 6, Краяни-Газовик, Псел-Райз - по 3, Старт - 0

Наступні матчі:
27.07 18.00 "Краяни-Газовик" Диканька - ФК "Жоржівка" Жоржівка, 
27.07 18.00 "Псел-Райз" Гадяч - ФК "Старт" Стасі

Група 7

1 тур. "Колос" Кобеляки - "Темп" Градизьк - 0:3, 
"Колос" Пашківка - ФК "Білоцерківка" - 4:0

2 тур. "Темп" Градизьк - "Колос" Пашківка - 1:0, ФК "Білоцерківка" - "Колос" Кобеляки - 2:1

Турнірне становище: Темп - 6, Колос Пашіквка, Білоцерківка - по 3, Колос Кобеляки - 0

Наступні матчі: 27.07 18.00 "Колос" Кобеляки - "Колос" Пашківка, 
27.07 18.00 "Темп" Градизьк - ФК "Білоцерківка"

Група 8

1 тур. "Зеніт" Калайденці - ФК "Лубни" Лубни - 3:0
, ФК "Пирятин" Пирятин - ФК "Локомотив" Гребінка - 1:3

2 тур. ФК "Лубни" Лубни - "Пирятин" Пирятин - 6:2, ФК "Локомотив" Гребінка - "Зеніт" Каллайденці - 3:2

Турнірне становище: Локомотив - 6, Зеніт, Лубни - по 3, Пирятин - 0

Наступні матчі: 

27.07 18.00 "Зеніт" Каллайденці - ФК "Пирятин" Пирятин, 
27.07 18.00 ФК "Лубни" Лубни - ФК "Локомотив" Гребінка.


Наверхнаверх