logo
dollar
euro

У Полтаві сьогодні знову Кернес-шоу

9:25 28.07.2015 eye 389
У Полтаві сьогодні знову Кернес-шоу

У Полтаві сьогодні відбувається судове слухання у справі міського очільника Харкова, якого звинувачують у викраденні та незаконному утриманні людей, тортурах та замаху на вбивство.

Як повідомив у Фейсбук речник обласної міліції Юрій Сулаєв , учасники процесу  прибули до суду і  судове засідання почалося вчасно – об 11.00.

"До приміщення суду прибули активісти з Києва та Харкова. Всього на мітингу близько сотні людей. В залі засідань близько 30 представників мас-медіа. Біля приміщення люди організували театралізоване дійство, звучать промови, музика, періодично всі співають Гімн України! Все в рамках закону. За що дякуємо організаторам та учасникам. Кілька десятків міліціонерів продовжують охороняти громадський порядок.

Їм допомагають місцеві представники громадських формувань. Деякі активісти (іногородні) спробували протиснутися до суду. Працівники міліції провели роз'яснювальну роботу. Попросили дотримуватись правопорядку. Домовились, що зайдуть кілька делегованих представників. Наче порозумілись. Сподіваємось на здоровий глузд та адекватну поведінку прибулих з інших міст. Активісти Полтави натомість показують приклад цивілізованої поведінки" - повідомляє Юрій Сулаєв .


Наверхнаверх