logo
dollar
euro

Валерій Головко під час щотижневої наради позаочі пригрозив звільненням начальнику УДАІ Полтавщини

19:04 27.07.2015 eye 557

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко стурбований кількістю ДТП із смертельними наслідками на Полтавщині. Останній трагічний інцидент стався 26 липня біля села Циганське по трасі Київ – Харків.

Про це він говорив наступного після аварії дня під час щотижневої наради у Полтавській ОДА, на яку начальник управління ДАІ Полтавщини Михайло Зленко не був запрошений, з ним Валерій Головко зустрівся пізніше.

- Якщо голова управління ДАІ Полтавської області не зреагує на те, що стан небезпеки на дорогах Полтавщини зростає, я буду звертатися до міністра внутрішніх справ і підіймати питання про зняття з посади керівника управління, - пообіцяв очільник області.

Валерій Головко також дав розпорядження начальнику УМВС та УДАІ в Полтавській області, так пише прес-служба  Полтавської ОДА, що виходять за межі його повноважень:

- Необхідно, щоб з 8 години вечора і до 8 години ранку на найбільш аварійних ділянках автошляху Київ-Харків чергували посилені патрулі ДАІ та МВС. Ці ділянки необхідно закріпити за відповідними районними управліннями ДАІ та райвідділами управління внутрішніх справ, – зазначив Валерій Головко і дав відповідне розпорядження начальнику УМВС та УДАІ в Полтавській області.


Наверхнаверх