logo
dollar
euro

Прокуратура Полтави контролюватиме виплату відшкодування незаконно звільненим працівникам міської шляхово-експлуатаційної дільниці

5:36 17.01.2018 eye 382
Прокуратура Полтави контролюватиме виплату відшкодування незаконно звільненим працівникам міської шляхово-експлуатаційної дільниці

Октябрський районний суд міста Полтави визнав правомірними доводи прокуратури і поновив порушені права 13 працівників КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» та стягнув на їх користь 292 тис. грн. Про це повідомив Григорій Гринь, прокурор  Полтави.

За його словами, у 9 справах законність рішень суду першої інстанції підтверджена апеляційним судом Полтавської області, 5 справ переглянуто судом касаційної інстанції, яким поставлено остаточну крапку у вирішенні питання щодо обґрунтованості позовних вимог прокуратури.

«Наразі 13 незаконно звільнених осіб поновлено на роботі, частині з них уже виплачено кошти за час вимушеного прогулу на загальну суму понад 50 тис. грн. Інші судові рішення, які набрали законної сили, звернуті до примусового виконання. Стан погашення заборгованості перебуває на постійному контролі прокуратури міста Полтави», - повнформував  прокурор міста.

Позовні заяви в інтересах 13 незаконно звільнених працівників КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради прокуратурою Полтави було подано до суду у липні минулого року. Прокуратура вимагала поновити людей на роботі та стягнути на їх користь заробітну плату за час вимушеного прогулу.


Автор: За інформацією прес-служби прокуратури області
Наверхнаверх