logo
dollar
euro

У Лубнах нагороди загиблого Романа Крутька вручили його мамі та дружині

17:39 19.10.2017 eye 514

Указом Президента України № 282/2015 за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня у Збройних Силах України солдата Романа Івановича Крутька (посмертно).

Розпорядженням голови  Лубенської райдержадміністрації за вагомі особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, виявлені мужність та героїзм під час антитерористичної операції на Сході, Роман Крутько  нагороджений й недержавним орденом «За вірність присязі».

24 липня високі нагороди мамі загиблого Олені Крутько та дружині Валентині перед засіданням сесії райради  вручили голова райдержадміністрації Іван Дзус та голова районної ради Олександр Темченко.

Роман Крутько народився  12 вересня 1976 року народження в м. Кременчук, жив у с. Вовчик Лубенського району. Призваний по мобілізації Лубенсько-Оржицьким ОМВК 15.08.2014 року та направлений до в/ч А-3283 м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.  Загинув 22 жовтня 2014 року на території Донецької області в районі між селами Гнутово та Пищевик.


Автор: За інформацією Лубенської РДА
Наверхнаверх