logo
dollar
euro

Родину з Полтавщини, що отруїлась дикорослими грибами, через тяжкий стан відправили в столицю

12:05 19.10.2017 eye 572

15 липня у Котелевському районі 4 члени родини – батько і троє дітей 11, 12 та 15 років  назбирали у лісі дикорослих грибів, якими й повечеряли.

Уже  наступного дня вранці у всіх виникла нудота, головний біль, біль у животі, блювота та пронос. Із цими симптомами всю сім’ю у тяжкому стані санітарним транспортом доправили  до реанімаційного відділення Полтавської центральної районної лікарні. Невдовзі дітей 11 та 12 років перевели до реанімаційного відділення Полтавської обласної дитячої клінічної лікарні, а батька і 15-річного підлітка – до  реанімаційного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського.

Незважаючи на весь комплекс реанімаційних заходів, що надавався постраждалим, їх стан не покращився, розвинулась печінкова недостатність.  Через це, для надання спеціалізованої допомоги, всі постраждалі були екстрено перевезені в лікувальні заклади  Києва:  усі діти –  в Український дитячий центр клінічної токсикології, інтенсивної та еферентної терапії дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ», а батько – у лікарню швидкої допомоги. На сьогоднішній день стан всіх членів родини залишається тяжким. Лікарі роблять все можливе, щоб врятувати постраждалих.

Про цей випадок повідомляє прес-служба Департаменту озорони здоров’я ода і попереджає:

Щоб зберегти своє здоров’я та життя, відмовтесь від вживання у їжу дикорослих грибів.

Ні в якому разі не давайте гриби дітям – це може їх вбити!

Пам’ятайте, що від грибних отруєнь рятівної вакцини немає ніде у світі. Людина, що отруїлась, втрачає здоров’я, може втратити навіть життя.


Наверхнаверх