logo
dollar
euro

У Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА поговорили про корупцію

10:18 18.10.2017 eye 1089
У Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА поговорили про корупцію

23 липня у зв’язку з призначенням виконувача обов’язку головного лікаря Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи Дмитра Паламарчука, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак провів нараду за участю голів медико-соціальних експертних комісій та представників громадськості.

Він акцентував увагу на необхідності налагодження роботи у відповідності до вимог сьогодення й вказав на недопустимість  корупційних правопорушень працівниками Полтавського обласного центру медико-соціальної експертизи та закликав працювати прозоро. Про це повідомила прес-служба Департаменту.

Залишається тільки дивуватися, що заважало пану Лисаку до сих пір щось зробити з корупцією в полтавській медицині, адже, нагадаємо, він ще у 1999 році став першим заступником начальника Полтавського обласного управління охорони здоров’я, а у 2004 році – його очільником.

І21 липня 2010 року Віктор Лисак був призначений на посаду заступника міністра охорони здоров’я України.

19 січня 2011 року він  знову повернувся на посаду керівника Управління (наразі – Дупертаменту) охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, на якій сидить й надалі.


Наверхнаверх