logo
dollar
euro

Доля державного хорольского ветсанзаводу вирішуватиметься в Полтаві наприкінці серпня

16:35 23.07.2015 eye 318

Голова Полтавської ОДА заручився підтримкою Міністерство економіки у питанні будівництва сучасного високотехнологічного підприємства на місці старого ветсанзаводу в Хоролі. Про це повідомив Валерій Головко, який наразі перебуває в Києві.

Долю Хорольської філії ДП «Укрветсанзавод» очільник області сьогодні обговорив  із першим заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлією Ковалів, заступником міністра Русланом Коржем та представниками департаменту залучення інвестицій.

- Уряд всіляко підтримує реалізацію цього інвестиційного проекту на теренах Полтавської області, - прокоментував Валерій Головко. - Під час сьогоднішньої розмови були запропоновані різні моделі, адже йдеться про державне підприємство, яке нині не працює. Більш детально технічні умови ми обговоримо вже на тристоронній зустрічі у форматі «уряд - обласна влада - інвестори». Така зустріч відбудеться наприкінці серпня у Полтаві.

Інвестувати у відродження й модернізацію підприємства готова  литовська група компаній ARVI. Вартість будівництва - понад 15 мільйонів євро. Нове підприємство буде не лише екологічно безпечним, а й дозволить створити щонайменше 60 нових робочих місць для хорольців.


Автор: За інформацією прес-служби ОДА
Наверхнаверх