logo
dollar
euro

Підполковника, звільнення якого вимагали люди в Запоріжжі та Одесі, прислали на Полтавщину

10:13 23.01.2018 eye 1696
Підполковника, звільнення якого вимагали люди в Запоріжжі та Одесі, прислали на Полтавщину

На початку червня запорізькі засоби масової інформації занепокоєно повідомили, що на посаду заступника начальника Управління внутрішньої безпеки може бути призначений підполковник Євген Саприкін, який до 2014 року обіймав посаду заступника начальника місцевого УБОЗу і, м’яко кажучи, не здобув популярності в народі.

Навпаки. Ще у жовтні 2013 року у Запоріжжі проходили мітинги проти наркоторгівлі та корумпованості правоохоронних органів. Мітингувальники фактично звинувачувала місцевих міліціонерів в покриванні злочинів наркоторговців і вимагали відставки, зокрема, керівництва УБОЗу, в тому числі й Євгена Саприкіна. У запоріжців були й більш серйозні звинувачення на адресу підполковника. Зокрема, ім’я підполковника згадується в статті "Бізнесмен із Мелітополя звинувачує міліцію у переслідуваннях", надрукованого у виданні "Україна молода". Зазначимо також, що посаду в УБРЗі пан Саприкін обіймав і у день кривавого розгону запорізького Майдану в січні 2014 року.

У 2014 році, вже за нової влади, підполковник перебрався до Одеси, де посів місце заступника начальника обласного Управління внутрішньої безпеки. Однак і там не задалося. Громадська організація "Рада громадської безпеки" у січні цього року навіть написала листа міністру Авакову з проханням ініціювати службове розслідування щодо начальника обласного УВБ Ігоря Пустовіта та його зама Євгена Саприкіна й перевірити їх відповідність займаним посадам. Одеські активісти стверджували, що пан Пустовіт, щоб уникнути люстрації "організував" собі посвідчення учасника АТО. Крім того, разом із заступником, начебто, "кришували" гральний бізнес, контрабанду тощо.

Наразі обласним Управлінням внутрішньої безпеки в Одесі працює вже не Ігор Пустовіт. Проти нього навіть порушили справу. А підполковника Євген Саприкін "вималювався" на Полтавщині. Відповідно до наказу УМВС України в Полтавській області, його призначили виконуючим обов’язки начальника Комсомольського міськвідділу. Головним завданням цього пана на новому посту, як написала "Кременчуцька газета" буде, зокрема, боротьба з торгівлею наркотиками, незаконними пунктами прийому металу тощо. Сам Саприкін пообіцяв розпрощатися з працівниками, які не працюють, а тільки імітують бурхливу діяльність. З огляду на попередній досвід, навіть уявити важко, що він вважає роботою.

До речі, в мережу 3 червня цього року потрапив цікавий документ: доручення прокуратури Одещини начальнику УСБУ області, в якому, зокрема, висловлюються обґрунтовані підозри відносно Саприкіна Є.І. в прихованому сепаратизмі.

1саприкін

2саприкін
Цікаво, що в Фейсбуці є сторінка такого собі Євгена Саприкіна, уродженця Єнакієвого, який повідомляє про себе, що працював заступником начальника в Запорізькому УБОЗ. Активність в ФБ цього товариша невисока. Цікаве хіба те, що позначки "подобається" він поставив тільки на 14 сторінок: 13 музичних, а ще на сторінці Віталія Захарченка, керівника МВС часів Януковича.

3сапрыкин3
Зате в "Однокласниках" людина, з такою ж аватаркою і таким же ім’ям, як в Фейсбуці "розгулялася" на повну. Що це одна й та сама людина можна переконатися завдяки тому, що в обох соцмережах в друзях є однакові користувачі. На сторінці Саприкіна багато постів з сайту novorus.info. Дивіться, такого там багато.


6сапр

9сапр
У цій історії занадто багато співпадіть, які вже дуже схожі на тенденцію.


8сапр1 7сапр

Так і хочеться сказати нинішньому керівнику МВС Авакову, кий на своїй сторінці з гордістю постить нових поліцейських акі котиків: ви, дядьку, або хрест зніміть, або труси надіньте; або розберіться зі старими кадрами, або не морочте голову людям розмовами про реформи.


Наверхнаверх