logo
dollar
euro

Заява політичної партії "Солідарність – Блок Петра Порошенка" з приводу Андрія Матковського

8:44 23.07.2015 eye 631
Заява політичної партії "Солідарність – Блок Петра Порошенка" з приводу Андрія Матковського

22 липня відбулася прес-конференція першого заступника голови Полтавської ОДА Андрія Пісоцького. На ній журналісти підняли питання про висування від "Солідарності – Блоку Петра Порошенка" кандидатури на посаду Полтавського міського голови.

Виборчі перегони до місцевих рад ще не розпочалися, але використання брудних технологій проти майбутніх опонентів вже стартували. Полтавська обласна організація політичної партії "Солідарність – Блок Петра Порошенка" виступає за чесні вибори до місцевих рад і пропонує майбутнім учасникам перегонів дотримуватись законодавства і моральних засад в своїх діях та агітації.

Партія "Солідарність – Блок Петра Порошенка" прийме активну участь у виборах до місцевих рад всіх рівнів.

На сьогоднішній день партія "Солідарність – Блок Петра Порошенка" може висувати будь-яку людину кандидатом на посаду міського голови, в тому числі і безпартійну. Звісно, для нас принципово, щоб це була особистість, якій довіряють полтавці, яка має авторитет серед жителів міста і яка багато зробила для Полтави.

У партії немає жодних претензій щодо Андрія Матковського, прізвище якого прозвучало з уст журналістів. Він має високий рівень підтримки полтавців.

Після набрання чинності нового виборчого законодавства політична партія "Солідарність – Блок Петра Порошенка", відповідно до нього, прийме рішення щодо кандидатури на посаду Полтавського міського голови. Це відбудеться прозоро, із запрошенням журналістів і громадськості.


Автор: Прес-служба Полтавської обласної організації політичної партії "Солідарність – Блок Петра Порошенка"
Наверхнаверх