logo
dollar
euro

Донька Анатолія Кукоби через суд вимагатиме заборонити Леву Жиденку піаритися на чужих здобутках

7:47 23.07.2015 eye 469
Донька Анатолія Кукоби через суд вимагатиме заборонити Леву Жиденку піаритися на чужих здобутках

22 липня донька колишнього міського голови Полтави Анатолія Кукоби Анна Кукоба подала позов до Октябрського районного суду Полтави на Лева Жиденка. Вона вимагає у лідера новоствореної громадської організації "Нова Полтава" припинити використовувати ім’я її покійного батька задля свого передвиборчого піару.

– У якості відповідачів у моєму позові зазначені Лев Жиденко, Юрій Бехтір, відкрита громадська платформа "Нова Полтава", а також фізична особа-підприємець Ірина Гольтвяниця, яка займалася друком поліграфії з використанням ім’я мого батька. Вимога моєї позивної заяви – зобов’язати відповідачів припинити використання ім’я Анатолія Тихоновича Кукоби. Справа в тому, що Лев Жиденко у своїй агітаційній програмі використовує ім’я, прізвище та фотографії мого покійного батька, який протягом шістнадцяти років був мером Полтави. Я вважаю це неприпустимим та образливим. Моя єдина вимога – припинити використання нашого прізвища у власних цілях. Кожна людина має сама себе зарекомендувати. Якщо Лев Жиденко хоче показати власні здобутки, хай працює, здобуває і хвалиться власними, – зазначила Анна Кукоба.

Донька Анатолія Тихоновича вже зверталася до Лева Жиденка через ЗМІ, щоб він припинив піаритися на чужому імені. Але реакції не було, агітаційна продукція із зображенням та іменем Анатолія Кукоби продовжує поширюватися.

– Ні я особисто, ні мій покійний батько ніколи з Жиденком не були знайомі. Лев Жиденко ніколи не працював у міськвиконкомі. І взагалі на той час проживав в Опішні, й у Полтаві з’явився лише 2010 року, – говорить Анна Кукоба. – А Юрій Бехтір був звичайним заступником у Анатолія Тихоновича. Протягом шістнадцяти років таких заступників у тата було доволі багато.


Наверхнаверх