logo
dollar
euro

Кобелякам і Зінькову рекомендовано утриматись від підвищення тарифів на воду до висновків антимнонопольників

1:30 19.04.2019 eye 709
Кобелякам і Зінькову рекомендовано утриматись від підвищення тарифів на воду до висновків антимнонопольників

Наприкінці минулого робочого тижня відбулося чергове засідання обласної комісії з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Віктора Животенка.

Одним із першочергових завдань цього органу є перевірка затверджених органами місцевого самоврядування тарифів на житлово-комунальні послуги. Цього разу розглядались  результати перевірки економічної обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги, які були підвищені органами місцевого самоврядування з початку 2013 року в м. Зінькові (МКП "Зіньківський комунгосп"), м. Кобеляках (ККП "Водоканал"), смт. Семенівці (КП "Комунпобутсервіс"), смт. Біликах Кобеляцького району (КП "Старт"), с. Засуллі Лубенського району (СКП "Сяйво"), с. Кам’яних Потоках Кременчуцького району (КП "Кам’янське"). Усі вони отримали чіткі рекомендації щодо усунення недоліків.

Зіньківській міській раді  та МКП "Зіньківський комунгосп", Кобеляцькій міській раді  та ККП "Водоканал" м. Кобеляки  рекомендовано утриматися від введення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення до моменту отримання висновку про дослідження розрахунків даних тарифів від Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Семенівській селищній раді доручено повідомити  Полтавське відділення АМКУ про вжиті заходи за результатами планової перевірки в частині встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для КП "Комунпобутсервіс".

КП "Старт" смт. Білики, Кобеляцького р-ну доручено привести розрахунки тарифів на послуги водопостачання у відповідність до вимог чинного законодавства і направити їх до Полтавського відділення АМКУ для дослідження економічної обґрунтованості тарифів на послуги з водопостачання.

Білицькій селищній раді рекомендовано відмінити тарифи на послуги з водопостачання, що надаються підприємством комунальної служби "Старт", встановлені   рішеннм  14.03.2013, адже розрахунки тарифів  здійснені з порушенням чинного законодавства.

КП "Кам’янське" с. Кам'яні Потоки Кременчуцького району рекомендовано зробити перерахунок споживачам за квітень 2013 року та надати Сектору у Полтавській області Державної інспекції України з контролю за цінами розрахунки тарифу на послугу з водопостачання для перевірки економічної обґрунтованості даного тарифу.

СКП "Сяйво" с.Засулля Лубенського району рекомендовано утриматися від введення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення до моменту отримання висновку про дослідження розрахунків даних тарифів від Полтавського відділення АМКУ України.


Наверхнаверх